Regulamin Konkursu Językowego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Lingua Plus

Inicjator konkursu:
Amermedia Sp. z o.o.
Cele konkursu:
– zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języka angielskiego;
– rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim;
– wzbogacenie wiedzy o świecie, w tym o krajach i regionach, w których mówi się językiem angielskim
Uczestnicy:
Uczniowie klas 3-8 szkoły podstawowej.
Zasady konkursu:
Konkurs składa się z jednego etapu, który odbędzie się 5.04.2019r. Konkurs ma formę testu wielokrotnego wyboru. Uczniowie przenoszą odpowiedzi na karty odpowiedzi, które wysyłane są w dniu konkursu do inicjatora. Do konkursu mogą przystąpić uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału u nauczyciela języka angielskiego i opłacili koszt wydawnictwa „Ale Pychota” w kwocie 9,30zł.
Kryteria oceniania prac:
Prace oceniane są przez Inicjatora konkursu.
Wyniki drogą pocztową trafią do szkoły do dnia 5.06.2019
Termin i miejsce konkursu:
Konkurs odbędzie się 5.04.2019r. (piątek) na 1 godzinie lekcyjnej (8.00-8.45) w salach 203 i 205.
Koordynatorzy konkursu:
Magdalena Dziurla
Iwona Henkel-Michalak
Nagrody:
Laureaci I miejsca z wyróżnieniem (100% poprawnych odpowiedzi) otrzymają zestawy 3 płyt z serii „Historia Starożytnych Cywilizacji”.
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i zakupione wydawnictwo „Ale Pychota”.
Koordynatorzy konkursu:
Magdalena Dziurla