Postawa Bartka

W ubiegłą sobotę, 13 października, nasz uczeń – Bartosz Szczęsny wykazał się niezwykłym opanowaniem i olbrzymim poczuciem odpowiedzialności. Kolega, z którym jeździł na rowerze, uległ wypadkowi i stracił przytomność upadając z wysokości na rowerze.
Bartosz nie zwlekając, udzielił pomocy poszkodowanemu koledze, wzywając telefonicznie jego mamę na miejsce zdarzenia. Zadbał o bezpieczeństwo kolegi, poprosił o pomoc spacerowiczów. Pomógł też mamie kolegi dotrzeć do miejsca zdarzenia, szczegółowo je lokalizując, a następnie doprowadzając tam mamę. Po przyjeździe karetki zabezpieczył rzeczy kolegi – odprowadził do jego domu rower, by dopiero w następnej kolejności zabrać własny. Jego szybka i zdecydowana reakcja w tak trudnej sytuacji niezwykle cieszy. Gratulujemy Bartkowi pięknego zachowania.
Mamy nadzieję, że poszkodowany kolega szybko wróci do zdrowia i do nas.