XVIII Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie – zaproszenie

Fundacja Mam Marzenie ma przyjemność zaprosić na XVIII Wielką Galę Charytatywną, która odbędzie się w sobotę 10 grudnia 2022 roku o godz. 18:00 w Auli UAM w Poznaniu.

Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy, że w tym roku chcemy pokazać nietuzinkowe marzenia chorych dzieci, które zapragnęły wcielić się w rolę policjanta, strażaka i żołnierza. Na Gali będą przedstawiciele służb mundurowych, które od samego początku istnienia Fundacji pomagają nam w realizacji tych najskrytszych pragnień. Oczywiście poza wspomnieniami, wspólnie spełnimy kilka kolejnych dziecięcych marzeń. Nie może Ciebie zabraknąć!

Grudniowy wieczór marzycielsko zaczarują Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu, zespół Three of Us, Bovska oraz Ewelina Flinta. Galę poprowadzi Ambasadorka Fundacji, Małgorzata Kożuchowska oraz Rafał Zawierucha.
Stańmy razem na straży marzeń!

Całkowity dochód z Gali przeznaczony zostanie na spełnianie kolejnych marzeń chorych dzieci. Bilety do nabycia na www.bilety24.pl (https://bit.ly/Gala-Charytatywna).