XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Wielkimi krokami zbliża się XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia!
Z tej okazji gorąco zachęcamy uczniów klas 4-8 do wykonania plakatów w formacie A3 na temat CIEKAWOSTEK dotyczących tabliczki mnożenia (NIE plakaty reklamujące święto).
Plakaty należy dostarczyć do 04.10.2022 r. do nauczyciela matematyki.
Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność!

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia przypada w piątek, 7 października. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.

Przez cały tydzień będziemy przypominać sobie tabliczkę mnożenia, a w piątek podczas przerw (07.50 – 12.50) na holu patrona będą odbywały się egzaminy dla uczniów klas 4-8 i chętnych nauczycieli. Uczniów klas trzecich odwiedzimy na 3 godzinie lekcyjnej.
Osoby, które bezbłędnie rozwiążą 5 przykładów w wyznaczonym czasie otrzymają odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Życzymy miłej zabawy i liczymy na duże grono Ekspertów Tabliczki Mnożenia.
Pamiętajcie o zabraniu ze sobą długopisu!!!