WIRTUALNY BIEG WIOSENNY OSIEMDZIESIĄTKI DZIEWIĄTKI!

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośników aktywnego trybu życia. Zachęcamy do wzięcia udziału w Wirtualnym Biegu Wiosennym Osiemdziesiątki Dziewiątki!

Każdy uczestnik pokonuje dystans według swoich możliwości w terminie od 20 marca do 21 marca 2021 roku.

Aktywność sportową podejmujecie o dowolnej godzinie, w dowolnym miejscu, koniecznie na świeżym powietrzu: biegiem, marszobiegiem, chodem (spacer), nordic walking, rolkami lub rowerem. Jedyny wymóg, który stawiamy przed Wami to posiadanie aplikacji do mierzenia kilometrów.

Będziecie zbierać kilometry dla klasy.

Wasi wychowawcy, jeżeli podejmą aktywność fizyczną, w tym dniu będą pracować na konto klasowe, reszta nauczycieli na konto szkolne.

Dokumentowanie swojej aktywności:
Zdjęcie lub print screen z aplikacji lub zegarka uczniowie z klas 1-3 przesyłają p. Anity Orzechowskiej na adres: anita.orzechowska@sp89poznan.edu.pl

Zdjęcie lub print screen z aplikacji lub zegarka uczniowie z klas 4-5 przesyłają p. Marioli Petrych na adres: mariola.petrych@sp89poznan.edu.pl

Zdjęcie lub print screen z aplikacji lub zegarka uczniowie z klas 6-8 przesyłają do p. Agnieszki Kubaczyk na adres: agnieszka.kubaczyk@sp89poznan.edu.pl

Zdjęcie lub print screen z aplikacji lub zegarka nauczyciele przesyłają do p. Tomasza Ledzianowskiego na adres: tomasz.ledzianowski@sp89poznan.edu.pl

Na zdjęcia czekamy do 22.03.2021 r.

Po podliczeniu kilometrów, zostanie stworzony ranking klas na poziomie klas 1-3 oraz 4-8, a także ogólna liczba pokonanych kilometrów przez Społeczność Osiemdziesiątki Dziewiątki.

Ogłoszenie wyników nastąpi 25 marca 2021 r. na stronie internetowej szkoły oraz w Librusie.