VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
W piątek, 28 września, przypada Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.

Przez cały tydzień będziemy przypominać sobie tabliczkę mnożenia, a w piątek podczas wszystkich przerw w holu na parterze komisje składające się z nauczyciela i uczniów z klas 4 – 8 będą egzaminować z tabliczki mnożenia. Warto mieć przy sobie długopis.

Osoby, które bezbłędnie rozwiążą 5 przykładów w wyznaczonym czasie otrzymają tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie naszej szkoły, którzy zdobędą ten zaszczytny tytuł, będą mogli wziąć udział w Turnieju Zagadek i Łamigłówek.
Turniej zorganizowany zostanie w trzech kategoriach wiekowych.
Klasy 4 zapraszamy w piątek na 7 godzinie lekcyjnej (13:50 – 14:40) do sali 205, natomiast klasy 5-6 oraz 7-8 na 8 lekcji, również do sali 205.
Chęć udziału w turnieju należy zgłosić u swojego nauczyciela matematyki do wtorku 25 września.

Życzymy miłej zabawy i liczymy na duże grono Ekspertów Tabliczki Mnożenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA