Relacja z Dnia Nowych Technologii w Edukacji

Dzień Nowych Technologii w Edukacji w Osiemdziesiątce Dziewiątce był pełen wrażeń!

W trakcie każdej lekcji stosowaliśmy technologie informacyjne! Wordwall, Kahoot, Genially, Mentimeter, LearningApps, Matlandia, Gartic Phone, krzyżówki interaktywne wywoływały olbrzymie emocje.

Korzystaliśmy z przeróżnych narzędzi. Telefony, tablety, laptopy, komputery stacjonarne, tablice multimedialne, tablety graficzne, aparaty cyfrowe, pisaki 3D nie odpoczywały!

Doskonaliliśmy umiejętność programowania, organizując wyścigi robotów LEGO! Z minuty na minutę rozrastał się tłum kibicujących i wzrastał poziom adrenaliny.

Uczyliśmy się języka angielskiego wykorzystując aplikację InstaLing.

Rozwiązywaliśmy quiz interaktywny sprawdzający wiedzę o szkolnej technologii, który skusił aż 124 uczniów!

Głosowaliśmy na imię dla bocianiątka, którego niecierpliwie oczekujemy, wykorzystując rozwieszone na korytarzach QR kody. (Relację z bocianiego gniazda śledzimy na bieżąco na ustawionym w holu ekranie).

By uświetnić wyjątkowy dzień zainaugurowaliśmy odbieranie dzieci pozostających w świetlicy za pomocą systemu Neonki!

Technologiczne szaleństwo rejestrowali członkowie szkolnego koła filmowego, którzy następnie zmontowali film! Przyjemnego oglądania!

Relację z Dnia Nowych Technologii w Edukacji przygotowało koło filmowe w składzie:
Zuzanna Łuczak, Jerzy Zdrenka, Filip Kaczmarczyk, Wiktor Krause, Viktoriia Tretiak, Alicja Korus, Maria Waligórska, Helena Jarzyńska, Jonatan Krzyżanowski, Filip Szustak, Franciszek Walkowiak.