Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych

Od 14 maja 2018 r. do 18 maja 2018 r. trwać będzie rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych. Wnioski i oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów określonych w uchwale Rady Miasta Poznania należy składać w szkole wskazanej we wniosku na pierwszym miejscu.

Pozostałe terminy:
– 22 maja 2018 r. godz. 12.00 – ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych (lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata
do szkoły innej, niż obwodowa).

– Od 22 maja 2018 r. do 24 maja 2018 r. – złożenie przez rodziców/prawnych opiekunów potwierdzenia woli zapisu dziecka do klasy I szkoły podstawowej innej, niż obwodowa. Nie złożenie potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów jest jednoznaczne z rezygnacją z dalszego procesu postępowania rekrutacyjnego.

– 28 maja 2018 r. godz. 12.00 – ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i listy kandydatów nieprzyjętych.