Rekrutacja do klas pierwszych

Najważniejsze terminy rekrutacji do klas pierwszych:
– W dniach od 7 do 30 marca 2018 r. rodzice składają zgłoszenia do obwodowych szkół podstawowych.
– W dniach od 19 do 30 marca 2018 r. rodzice składają wnioski wraz z dokumentami (oświadczeniami) potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej. Wniosek o przyjęcie należy złożyć w szkole wskazanej we wniosku na pierwszym miejscu.
10 kwietnia 2018 r. godz. 12.00 – ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych
i kandydatów niezakwalifikowanych (lista zakwalifikowanych kandydatów do postępowania rekrutacyjnego nie jest jednoznaczna z przyjęciem kandydata do szkoły innej, niż obwodowa).
– Od 10 do 12 kwietnia 2018 r. – złożenie przez rodziców/prawnych opiekunów potwierdzenia woli zapisu dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej innej, niż obwodowa.
Niezłożenie potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów jest jednoznaczne z rezygnacją z dalszego procesu postępowania rekrutacyjnego.
13 kwietnia 2018 r. godz. 12.00 – ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i listy kandydatów nieprzyjętych.

Dokumenty naboru do klasy pierwszej:
Informator dla rodziców

Zgłoszenie do szkoły podstawowej obwodowej
Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej innej niż obwodowa
Oświadczenia nr 1
Oświadczenia nr 2