Informacja dla Rodziców Uczniów klas pierwszych

Drodzy Pierwszoklasiści, Szanowni Rodzice,
serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 1 września.

Listy uczniów zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych do budynku szkoły w dniu 28 sierpnia br.
Spotykamy się, w zależności od pogody, na dziedzińcu szkolnym lub w sali gimnastycznej:
klasa 1a – godz. 11:00.
klasa 1b – godz. 12:00.

W tym dniu otrzymacie Państwo pakiet dokumentów do wypełnienia. Prosimy o wypełnienie ich na miejscu i oddanie całego pakietu w sekretariacie szkoły lub najpóźniej 2 września podczas zebrań z rodzicami. Rodzice, którzy jeszcze nie dostarczyli oryginalnych dokumentów zgłoszenia dziecka do szkoły powinni oddać je w dniu 1 września. Jeśli Państwo wyrazicie taką wolę, możecie dostarczyć też kserokopię Gotowości Szkolnej.
Prosimy o zapoznanie się z dokumentami do wypełnienia.
Deklaracja uczestnictwa w religii i etyce
Karta informacyjna
Karta zgłoszenia do świetlicy
Monitoring wizyjny
Wizerunek dziecka i opiekuna prawnego
Wizerunek osób innych niż dzieci
Zgoda na świadczenia ogólnostomatologiczne.pdf
Upoważnienie do odbioru dziecka ze szkoły-świetlicy_klauzula informacyjna

W tym dniu na terenie szkoły, poza salami lekcyjnymi, Uczniów i Rodziców obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

Z wielką radością czekamy na spotkanie z Wami
Dyrekcja szkoły oraz Nauczyciele