Ubezpieczenie

Szanowni Rodzice,

w imieniu Rady Rodziców przy SP nr 89 w Poznaniu informuję, że w roku szkolnym 2020/2021, ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, postanowiliśmy sprawy ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego załatwić drogą zdalną, bez konieczności spotkań, wypełniania deklaracji, zbierania pieniędzy i w dodatku ze specjalną zniżką i będzie działało od 1 września.

Ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl. Z tą firmą współpracowaliśmy także w ubiegłym roku szkolnym.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

!!! Otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.
https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/05334

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu
i na ekranie Państwa komputera.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

Tomasz Kołowrotkiewicz
Tel. 533 670 281
E-mail: tkolowrotkiewicz@bezpieczny.pl
www.kolowrotkiewicz-ubezpieczenia.pl

W załącznikach znajdą Państwo oferty dla poszczególnych wariantów, Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz formularz zgłoszenia szkody.

Adres do wysłania wniosku – wersja papierowa:
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. ul. Postępu 15B, 02-676 Warszawa

Adres do wysłania wniosku – droga elektroniczna:
szkody@bezpieczny.pl

Zgłoszenie roszczenia
Ogólne warunki ubezpieczenia
Oferta indywidualnego ubezpieczenia