Szanowni Rodzice,

w imieniu Rady Rodziców przy SP nr 89 w Poznaniu informuję, że w roku szkolnym 2023/2024, wzorem lat ubiegłych sprawy ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego załatwiamy drogą zdalną, bez konieczności spotkań, wypełniania deklaracji, zbierania pieniędzy i w dodatku ze specjalną zniżką i będzie działało od 1 września.

Ubezpieczenie to zawiera się internetowo z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. poprzez stronę www.bezpieczny.pl.

Dostępnych jest 6 wariantów ubezpieczenia NNW

!!! Otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu, na ekranie Państwa komputera.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

Tomasz Kołowrotkiewicz
E-mail: tkolowrotkiewicz@bezpieczny.pl
www.kolowrotkiewicz-ubezpieczenia.pl

Podstawowa informacje
Ogólne Warunki Ubezpieczenia
Oferta ubezpieczenie NNW SZKOLNEGO w formie grupowej imiennej lub bezimiennej
Oferta c.d.
Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym
Tabela urazów oraz uszczerbków powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku