Puchar za układanie puzzli

Po raz kolejny, a konkretnie po raz szósty dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w MIĘDZYŚWIETLICOWYM MARATONIE UKŁADANIA PUZZLI. Maraton od kilku lat organizuje Szkoła Podstawowa nr 7 na Os. Kopernika. Trzyosobowe drużyny układają puzzle na czas.
W tym roku MARATON odbył się dnia 18.02.2016, do ułożenia był obrazek złożony z 260 puzzli. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów z różnych szkół. Wszystkie drużyny miały taki sam obrazek – tym razem był to WILK w zimowej scenerii. Obrazek był bardzo trudny do ułożenia ze względu na małą różnorodność kolorystyczną – dużo odcieni bieli, beżu i szarości.
Nasza drużyna stanęła przed trudnym zadaniem do wykonania, ale poradziła sobie. Wspólnymi siłami wywalczyła miejsce na podium zajmując III miejsce. Nagrodą oprócz satysfakcji z sukcesu, był dyplom oraz PUCHAR, który wzbogaci szkolną kolekcję sukcesów, każdy otrzymał również pamiątkowy drewniany puzzel. Puzzle, które układa się podczas maratonu zabiera się ze sobą do szkoły, tak więc każdy w świetlicy będzie mógł spróbować swoich sił przy ich układaniu.

REPREZENTACJA naszej szkoły to :
Dawid Stępniak kl 3b
Zuzia Stępniak kl 2a
Mateusz Mietliński kl 1a
Gratulujemy sukcesu naszej drużynie!

Opiekun drużyny – wychowawca świetlicy Katarzyna Megger