Kangur Matematyczny – wyniki

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie wyniki w Kangurze Matematycznym.

Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi Dembnemu, uczniowi klasy 7b, który został laureatem w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR osiągając wynik 131,25 pkt, a swoją nagrodę odbierze 23 maja br.

Wiktor Grześkowiak, Hanna Mieloch i Stanisław Szymczak również wykazali się umiejętnością sprytnego liczenia, a liczba punktów, które zdobyli klasyfikują ich wynik jako bardzo dobry.

Liczne grono naszych uczniów otrzymało wyróżnienia, a są to: Emilia Bakun, Lenard Waliszewski, Maria Waligórska, Zuzanna Łuczak, Julia Nowak, Maksym Olkowski, Jerzy Zdrenka, Tymon Baca i Tomasz Job. Ich wyniki również świadczyły o tym, że matematyka jest ich mocną stroną.

Ogromnie cieszymy się z Waszych sukcesów i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.