Konkurs fotograficzny “Kolory lata i jesieni”

Serdecznie zapraszam uczniów klas 4-8 do udziału w konkursie fotograficznym “Kolory lata i jesieni”.

Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów pięknem przyrody i otaczającego świata oraz rozwijanie umiejętności fotografowania.

Regulamin konkursu:
1. Każdy uczestnik może dostarczyć od jednego do trzech zdjęć, w formacie nie mniejszym niż A5 (format zeszytu).
2. Zdjęcie może ukazywać zarówno pejzaż (np. widok fragmentu miasta, gór, morza i innych), jak i detal (np. zbliżenie na kwiat, liść, kamień i inne). Musi być samodzielnie wykonane przez ucznia.
3. Fotografie mogą być zarówno wywołane na papierze fotograficznym, jak i samodzielnie drukowane na zwykłym papierze.
4. Zdjęcie przyklejamy do większej kartki – białej lub kolorowej, która będzie służyć jako ramka (i w którą będę wbijać szpilki tworząc wystawę konkursową).
5. Zdjęcia podpisujemy z tyłu: imieniem i nazwiskiem, podajemy wiek i klasę, adres zamieszkania i telefon do rodzica.
6. Udział w konkursie i przyniesienie prac JEST JEDNOZNACZNE Z WYRAŻENIEM ZGODY RODZICÓW NA UDZIAŁ DZIECKA W KONKURSIE I PRZETWARZANIE JEGO DANYCH OSOBOWYCH NA POTRZEBY KONKURSOWE W SZKOLE.
7. Prace proszę przynosić do 15 listopada.

Zapraszam serdecznie!

Agata Majchrowska