Szkoła Małego Inżyniera

SP89 bierze ponownie udział w programie Szkoła Małego Inżyniera.
Podobnie jak w zeszłym roku 13 szkół z największą liczbą głosów otrzyma zestawy klocków Lego Mindstorms oraz jeden dzień pełen przygód z nauką, w ramach Festiwalu Technologicznego.

Szanowni Państwo, prosimy o głosowanie na SP89!!!
Głosowanie trwa od 1 do 15 grudnia.

Aby oddać głos należy podać na stronie http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-451 numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji naszej szkoły.
Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań.
Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.