Quiz Zawodowy MATRIX

Z przyjemnością informujemy, że Jonatan Krzyżanowski, uczeń klasy 7b, podczas tegorocznej NOCY ZAWODOWCÓW – 2021 EDYCJA 4.0 Hybrydowo – Zawodowo wziął udział w Quizie Zawodowy MATRIX i ukończył go z wysokim wynikiem stając się tym samym Laureatem konkursu.

Quiz skierowany był do uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych, łącząc w sobie elementy edukacyjne z obszaru zawodoznawstwa poprzez rywalizację i dobrą zabawę.

W imieniu organizatorów wymienionego wyżej wydarzenia wyrażamy słowa uznania dla Jonatana, ponieważ aktywna postawa uczniów w zdobywaniu nowych doświadczeń i wiedzy poprzez angażowanie się w tego typu wydarzenia i inicjatywy, również w czasie wolnym jest godna pochwały i uznania.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!