INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

Szanowni Rodzice Uczniów klas pierwszych,
Drodzy Pierwszoklasiści,

niedługo spotkamy się w Osiemdziesiątce Dziewiątce. Czekamy na Was 1 września, który będzie dla nas wszystkich bardzo ważnym i wyjątkowym dniem.
W obecnej sytuacji ze względu na Covid-19 nie miałam możliwości zaprosić Państwa i Dzieci na tradycyjne spotkanie integracyjno – informacyjne w czerwcu.
Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy szkoły przekażę Państwu w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.
Dnia 1 września otrzymacie Państwo pakiet niezbędnych wewnątrzszkolnych dokumentów do wypełnienia. Jeśli Państwo wyrazicie taką wolę, możecie dostarczyć też kserokopię Gotowości Szkolnej.
Dnia 2 września o godz. 17:00 zapraszamy Rodziców na spotkanie integracyjno – informacyjne z wychowawcami i nauczycielami uczącymi oraz z psychologiem i pedagogiem szkolnym.
Informacja dotycząca organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły najpóźniej w ostatnim tygodniu wakacji.

Przekazuję też kilka informacji, które pomogą Państwu przygotować się z dziećmi do rozpoczęcia edukacji:
Wyprawka ucznia klasy pierwszej
Świetlica jest czynna w godz. 6:30 – 17:00. Dzieci spędzają czas w grupach wiekowych. Zapisy w dniu 1 września 2021 r.
Obiady przygotowywane są na miejscu przez Rodzinną Pracownię Kulinarną. Szczegóły dotyczące płatności i zamawiania posiłków zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły najpóźniej w ostatnim tygodniu wakacji.
Szkoła korzysta z dziennika elektronicznego Librus. Kody dostępu otrzymacie Państwo 1 września.
W szkole zostaną utworzone dwa oddziały pierwsze. W klasie może być maksymalnie 27 uczniów. Z uwagi na to, że nadal rodzice zgłaszają dzieci z obwodu, listy klas będą tworzone w ostatnim dniu wakacji.

Tymczasem pozdrawiam wakacyjnie z Osiemdziesiątki Dziewiątki i zapraszam do obejrzenia filmu o naszej szkole.

Beata Olszewska