Pasje naszych uczniów

Sukcesy w jeździe konnej

Ewa Kutryba, uczennica klasy 8a, od 7 lat jeździ konno, trenuje skoki, a od 2 lat łucznictwo konne w KS Kawalkada z dużymi sukcesami. 🙂 W zeszłym roku została Mistrzynią Wielkopolski Juniorów, zdobyła Puchar Wielkopolski (oprócz wygranych w licznych zawodach).
W bieżącym roku Ewa została m.in. Mistrzynią Polski Juniorów Polskiej Federacji Łucznictwa Konnego pod patronatem Ministerstwa Sportu. Obroniła tytuł Mistrzyni Wielkopolski Juniorów oraz w tym roku również zdobyła Puchar Wielkopolski. Dorobek pucharowo-medalowy: 14 pucharów, 24 złotych medali, 15 srebrnych medali i 2 brązowe 🙂

Sukcesy w zapasach

Z wielką przyjemnością przedstawiamy poniżej listę sportowych osiągnięć Oliwiera Deja, ucznia klasy 1c:
– II miejsce w Mikołajkowym Turnieju w zapasach, styl wolny,
– III miejsce w Turnieju Wielkanocnym w zapasach,
– I miejsce w IX Turnieju zapaśniczym o puchar wójta gminy Komorniki,
– I miejsce w Turnieju zapaśniczym z okazji Dnia dziecka,
– I miejsce w Ogólnopolskim Turniej zapaśniczym Środa Wielkopolska,
– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski Sulmierzyce,
– I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego,
– I miejsce w X Turnieju o puchar wójta gminy Komorniki,
– tytuł najlepszego zawodnika Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego 2019.

Oliwierze, gratulujemy tak wspaniałych sukcesów!!!
Cieszymy się, że mamy w naszym gronie jednego z najlepszych zapaśników.