PBO 2021 – głosowanie na szkolny projekt

Zachęcamy do głosowania na nasz szkolny projekt pt. TERAPEUTYCZNY ZAKĄTEK w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2021.
Projekt powstał z myślą o specyficznych potrzebach edukacyjnych dzieci, które mogłyby korzystać z zajęć specjalistycznych w stworzonych dla nich warunkach. Projekt obejmuje stworzenie sal do terapii pedagogicznej, małej motoryki, arteterapii, logopedii oraz terapii psychologicznej.
Internetowe głosowanie odbywać się będzie w dniach od 23.10.2020. do 20.11.2020. (do godziny 12.00). Można oddać w sumie 4 głosy: 2 na projekty ogólnomiejskie i 2 na rejonowe. Nasz projekt to zgłoszenie nr 1, znajdujące się w projektach rejonowych z dzielnic: Ogrody, Sołacz, Winiary, Wola.

Do głosowania mogą przystąpić tylko mieszkańcy Poznania. Głosować mogą także osoby niepełnoletnie, które posiadają własne numery PESEL.
Od Państwa zaangażowania zależy czy tym razem nam się uda zwyciężyć, a przez to stworzyć dla dzieci kolejne przyjazne miejsce.
Mamy nadzieję, że damy radę i prosimy o głosowanie oraz zachęcenie do oddania głosu członków rodziny oraz znajomych.

Dziękujemy i pozdrawiamy
Link do głosowania