Ogólnopolski Tydzień Kariery

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Miło nam poinformować, że w dniach od 19 października do 25 października 2020 r. Osiemdziesiątka Dziewiątka weźmie udział w XII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery – corocznej akcji Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych, mającą na celu inspirowanie lokalnych inicjatyw i działań na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego.

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbędzie się pod hasłem „DoradzaMY zawodowo – wybieraMY odlotowo”.

W ramach tego wydarzenia nasi uczniowie wezmą udział w:
• zaprojektowaniu stroju do wybranego zawodu w formie lapbooka;
• zaprojektowaniu ulotek informacyjnych z hasłem przewodnim „DoradzaMY zawodowo – WybieraMY odlotowo”. Prace wezmą udział w wewnątrzszkolnym konkursie.
• stworzeniu „Mapy zawodów doradczych” z wykorzystaniem strony internetowej „Mapa Karier” (zakładka „Ścieżki karier”).

Zapraszamy do wspólnego świętowania i życzymy udanej zabawy!