Wyniki II etapu konkursu „ZAGADKOWY ZAWRÓT GŁOWY”

Miło nam poinformować, że w wyniku II ETAPU finalistami konkursu „ZAGADKOWY ZAWRÓT GŁOWY” uzyskawszy maksymalną liczbę punktów zostają:
TYMON BACA kl. 3a
DARIA KINSTLER kl. 3c.

Jednocześnie informujemy, że w związku z trudnością z wyłonieniem trzeciego finalisty, biorąc pod uwagę najwyższą uzyskaną liczbę punktów w każdej z grup wiekowych (klasa 2 i 3), kierując się zasadą trzech najlepszych wyników ogłaszamy DOGRYWKĘ.
DOGRYWKA będzie miała na celu wyłonienie kolejnego finalisty.
ZAWODNICY, których zapraszamy do udziału w DOGRYWCE to:
klasa 3
Basia Cholewicka 3a
Julia Urbańska 3a
Olek Bryłkowski 3c
Piotr Witulski 3c

klasa 2
Jaś Lisiecki 2a
Wiktor Krause 2b
Aniela Turowska 2c
Stefania Bułach 2c

ZASADY DOGRYWKI:
Zawodnicy rozwiązują 10 zagadek bez podawanej kategorii.Każdy zawodnik otrzymuje kartę konkursową na której pisemnie odpowiada na czytane zagadki. Każda zagadka czytana będzie dwa razy. Wszyscy zawodnicy odpowiadają na te same zagadki. Do FINAŁU zakwalifikuje się każdy zawodnik, który uzyska 10 lub 9 punktów (każda poprawna odpowiedź na zagadkę to jeden punkt).

TERMIN DOGRYWKI:
piątek 19.02.2021r. godz 10.40
miejsce – stołówka szkolna
uczestnicy : wszyscy zawodnicy , którzy zakwalifikowali się do DOGRYWKI.

Każdy uczestnik na konkurs przynosi swój długopis.
Dziękujemy za udział w konkursie i podjęcie wyzwania wszystkim uczestnikom I i II etapu konkursu „ZAGADKOWY ZAWRÓT GŁOWY”.

Komisja konkursowa:
Katarzyna Megger
Agnieszka Lesicka