Teatr Cortique Anny Niedźwiedź

Zachęcamy do wybrania się na spektakle do Teatru Cotrique. Profesjonalna scena teatralna z własnym repertuarem dla dzieci, będąca jednocześnie narzędziem edukacyjnym w rozwoju uczniów to pomysł unikatowy na skalę kraju. Dzieci i młodzież w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź uczą się tańca klasycznego, pracując jednocześnie nad widowiskiem baletowym pod okiem profesjonalistów. Efekty tej pracy publiczność może podziwiać – w Teatrze Wielkim w Poznaniu, czy na gościnnych scenach w całej Polsce. Zapraszamy na widowiska: „Cylia”, „Naturalion dookoła świata”, „Tropem Białej Sowy”, „Jezioro łabędzie – miniatura”, „Królowa Śniegu”, „Alicja w Krainie Czarów”. Teatr Cortiqué to jedyne takie miejsce dla dzieci w Poznaniu.
A my polecamy to miejsce również dlatego, że w wielu wymienionych wyżej spektaklach możemy obejrzeć występy Nadii Szczucińskiej, uczennicy klasy 7b. Naprawdę warto!!!

Poniżej zamieszczamy repertuar Teatru Cortique:
https://cortique.pl/repertuar/