Świetlicowe układanie puzzli na czas

W kwietniu i na początku maja 2018 wszyscy chętni z klas 2 i 3 mogli spróbować swoich sił w układaniu puzzli na czas. Było to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności, ale również forma eliminacji do konkursu międzyszkolnego. Celem eliminacji było wyłonienie drużyny, złożonej z trójki uczniów, którzy ułożą puzzle najszybciej. W sumie w eliminacjach wzięło udział 59 uczniów. Wszyscy układali taki sam obrazek złożony z 54 elementów – puzzli. Najszybciej udało się to trzem chłopcom, uczniom klas 3 i reprezentowali oni naszą szkołę na konkursie – byli to Kuba Baryła, Wojtek Maśliński, Mateusz Mietliński. Najlepszy czas ze wszystkich uzyskał Kuba – 6 min 41 s. O krok od drużyny była Tosia Kujawa, która z chłopcami niestety przegrała w dogrywce, w efekie uzyskując spośród wszystkich uczestników 4 lokatę. Z klas 2 – najlepsi byli Jaś Maruszczyk i Wiktoria Karpińska, być może to oni za rok będą naszymi reprezantantami.
Pozostali uczestnicy eliminacji również bardzo się starali, należą się im PODZIĘKOWANIA za udział w zabawie i GRATULACJE za podjęcie wysiłku.

Wychowawca świetlicy Katarzyna Megger