SREBRNY MEDAL W UKŁADANIU PUZZLI!!!

24 maja 2019 roku drużyna z naszej świetlicy już po raz dziewiąty (za każdym razem w innym składzie) wzięła udział w MIĘDZYŚWIETLICOWYM MARATONIE UKŁADANIA PUZZLI. Maraton co roku organizuje świetlica Szkoły Podstawowej nr 7 na os. Kopernika.
W rozgrywkach brały udział drużyny z różnych szkół, każda w trzyosobowym składzie. Do ułożenia w jak najszybszym czasie był obrazek składający się z 260 puzzli. Każdy zespół układał obrazek z „POJAZDEM KOSMICZNYM”.
Nasza drużyna zajęła II miejsce, układając cały obrazek w 42 minuty.
Każdemu zawodnikowi uroczyście wręczono srebrny medal. Otrzymaliśmy również pamiątkowy dyplom dla świetlicy oraz puzzle, które drużyna układała, dzięki temu, każdy chętny może teraz w świetlicy spróbować swoich sił w ułożeniu konkursowego obrazka.
Zwycięstwo naszej drużyny, to efekt doskonałej spostrzegawczości i umiejętności układania puzzli każdego zawodnika oraz bardzo dobrej współpracy podczas wspólnego układania.
REPREZENTACJA naszej świetlicy, której należą się gratulacje to:
JAŚ MARUSZCZYK, kl.3b
ALA KORUS, kl.2b
STAŚ SZYMCZAK kl.2b
Podziękowanie za udział i podjęcie wyzwania należą się również wszystkim uczestnikom szkolnych eliminacji.

Opiekun drużyny – wychowawca świetlicy
Katarzyna Megger