Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 – ważne terminy

W dniach od 31 lipca do 4 sierpnia 2020 r. do godziny 15.00 absolwenci szkół podstawowych, którzy złożyli wniosek w rekrutacji podstawowej mogą dokonać zmiany preferencji, zgodnie z załączoną instrukcją.

Zmiana preferencji możliwa jest jedynie dla złożonego wcześniej wniosku, który posiada status “Zweryfikowany w rekrutacji podstawowej”.

Jeśli została dokonana jakakolwiek modyfikacja w złożonym wcześniej wniosku (np. zmiana kolejności wybranych oddziałów w szkole pierwszego wyboru czy zmiana kolejności szkół), należy dostarczyć nowy wniosek do szkoły pierwszego wyboru (za pomocą systemu Nabór lub wrzucając do skrzynki podawczej w szkole ponadpodstawowej), pamiętając o ustalonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej terminach.

Instrukcja_składanie_wyników
Instrukcja_zmiana_preferencji