Rekrutacja do klas pierwszych 2022/2023

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące naboru do klas pierwszych szkól podstawowych.

Terminarz rekrutacji:
terminy_rekrutacji_do_klas_pierwszych_szkol_podstawowych.doc

Zarządzenie Prezydenta Miasta Poznania:
60_2022_P_T.docx

Uchwała Rady Miasta Poznania w sprawie kryteriów rekrutacji do klas pierwszych ogólnodostępnych:
UMP_LVIII_1077_VIII_2022_T.docx

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkół podstawowych działających na terenie Miasta Poznania:

Spotkanie integracyjne dla przyszłorocznych pierwszaków Szkoły Podstawowej nr 89 w Poznaniu
Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla przyszłorocznych pierwszaków oraz ich rodziców, które odbędzie się 9 czerwca 2022 roku w godzinie 17:00 – 18:30.
Spotykamy się na dziedzińcu szkolnym.
Pierwsza część to spotkanie integracyjne rodziców i przyszłorocznych pierwszaków z nauczycielami w salach lekcyjnych. Możliwe będzie również zwiedzanie szkoły. Druga część spotkania będzie poświęcona sprawom organizacyjnym w nowym roku szkolnym.

Czekamy na spotkanie z Wami.

Beata Olszewska dyrektor szkoły
Anna Szymczak wicedyrektor szkoły
wraz z nauczycielami

Zapraszamy również do zapoznania się z wyprawką dla pierwszoklasisty