Mój Przyjaciel Miś – wystawa fotograficzna

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie Misie, Miśki i Misiaczki na całym świecie obchodzą swoje święto.

Z tej okazji chcielibyśmy zorganizować wystawę fotograficzną pt. “Mój Przyjaciel Miś”, która zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły w zakładce Galeria.

Fotografie mogą mieć formę portretu, reportażu, kolażu, zdjęć z efektami specjalnymi itd.

Proszę o przesłanie fotografii na adres beata.olszewska@sp89poznan.edu.pl z dopiskiem: Mój Przyjaciel Miś
Termin nadsyłania zdjęć: od 16.11. 2020 r. do 20.11.2020 r.
Fotografie mogą mieć podpis autora, tytuł.

Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie fotografii na stronie internetowej szkoły.

Zachęcam przede wszystkim dzieci i młodzież…ale, jak wiemy dziećmi jesteśmy przez całe życie, może więc Rodzice lub Nauczyciele, chcieliby również pokazać nam swojego pluszowego misia z dzieciństwa.