Międzynarodowy Dzień Kropki w Osiemdziesiątce Dziewiątce

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
W poniedziałek 16 września br. w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki! Tego dnia zaprosimy uczniów i nauczycieli do działań kreatywnych, bo Dzień Kropki to święto wyobraźni 🙂
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Prosimy, by wszyscy chętni założyli tego dnia ubrania w kropki, grochy, koła albo ozdobili nimi swoje ubrania.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
W holu szkoły od rana czekać na wszystkich będzie KONKURS Z NAGRODAMI zatytułowany „Sławne i Ważne Kropki”. Prosimy uczniów, by pomyśleli o kropkach i wybrali te, które są według nich szczególnie warte uwagi. Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem należy wrzucić do urny ustawionej w holu na parterze. Organizatorki konkursu wybiorą trzy najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi i uhonorują je nagrodami rzeczowymi podczas finału Dnia Kropki (godz. 12:30, boisko szkolne).
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Klasy I-III wraz z Wychowawczyniami zapraszamy do stworzenia w holu szkoły kropkowanego Drzewa Talentów!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Klasy pierwsze będą miały okazję wysłuchania czytanej przez Panią Joannę Weremko-Witkowską książki pt. „Kropka” Petera H. Reynoldsa, od której wszystko się zaczęło…
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
W trakcie finału Dnia Kropki zaprosimy wszystkich uczniów na boisko i za pomocą kolorowej kredy przerobimy je na najbardziej kropkowany plac w okolicy. Opowiemy również o genezie Dnia Kropki i wręczymy nagrody w Konkursie Sławne i Ważne Kropki.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!
Maja Vogt-Kostecka i Agnieszka Ziółkowska