Macmillan Primary English Tournament

Tak jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie języka angielskiego MACMILLAN PRIMARY ENGLISH TOURNAMENT. Na poziomie klas I-III naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Joanna Nowak z klasy Ib, która debiutowała w tym konkursie – brawo! Wiktor Gendera z klasy IIa, ubiegłoroczny zwycięzca, który wykazał sportową postawę i nie załamał się mimo, że nie powtórzył ubiegłorocznego sukcesu – brawo! Na poziomie klas III pierwsze miejsce zdobyła Paulina Bravo Chura z klasy IIIa. Gratulujemy i bardzo się cieszymy z kolejnego sukcesu Paulinki.
Na poziomie klas IV-VI naszą szkołę reprezentowali wyłącznie debiutanci: Alek Bego z klasy VIa zajął II miejsce na poziomie klas VI. Ignacy Szulc z klasy IVb zajął III miejsce na poziomie klas IV. Oliwia Brodecka z klasy Va mimo, że nie zajęła miejsca na podium godnie reprezentowała naszą szkołę.
Wszystkim laureatom i reprezentantom szkoły gratulujemy, a następny taki konkurs już za rok.
O czym z przyjemnością informują Bogumiła Kordus /j.ang. I-III/ i Magdalena Dziurla /j.ang.IV-VI/.