Konkurs plastyczny „Anioły są takie…”

Drodzy Uczniowie,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Anioły są takie…”

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 4-21 lat. Konkurs jest kierowany do uczestników zajęć placówek wychowania pozaszkolnego, kulturalnych oraz do uczniów wszystkich typów szkół. Każda placówka może przesłać na konkurs dowolną ilość prac.

Zadanie konkursowe: własna wizja Anioła, wykonana indywidualnie w dowolnej technice plastycznej i formie. Organizatorzy nie przyjmują prac zbiorowych.

Technika wykonania pracy dowolna plastyczna, na konkurs można zgłaszać prace przestrzenne (stworzone z wykorzystaniem różnych materiałów) oraz prace płaskie, format min. A3, technika: grafika, malarstwo, rysunek.

Prace wraz z wypełnioną metryczką i załącznikami (1,2,3) należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej nr 89 im. K.K. Baczyńskiego do ŚWIETLICY GÓRNEJ.

Termin złożenia prac: 15 listopada 2019 r.

Opiekunowie SP89: Anita Orzechowska, Anita Socha

Regulamin konkursu