II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Kolory lata i jesieni” rozpoczęty!

Jest nam niezwykle miło poinformować wszystkich zainteresowanych, że w naszym tegorocznym konkursie fotograficznym wzięło udział sporo młodych fotograficznych talentów! Wystawę konkursową ozdobi wiele pięknych zdjęć nadesłanych z różnych szkół Poznania i okolic. Motywem przewodnim są tytułowe kolory, nasi młodzi fotograficy szukali inspiracji w przeróżnych miejscach Polski i nie tylko:) Komisję konkursową czeka więc niełatwe zadanie…
Wystawę można będzie odwiedzać w holu patrona naszej szkoły od dnia 27 listopada do 8 grudnia włącznie. Dyplomy uczestnictwa dla każdego ucznia, nagrody dla zwycięzców oraz zdjęcia będą do odbioru w naszej szkole od 11 grudnia. Zwycięzcy będą zawiadamiani telefoniczne przez organizatora.
Serdecznie dziękujemy za udział!

organizatorki: Agata Majchrowska, Iwona Henkel-Michalak, Hanna Jasiczak, Jagoda Jakobsze oraz Katarzyna Nyczak