Głosowanie na Poznański Budżet Obywatelski 2022

Szanowni Państwo, prosimy o głosowanie na nasz szkolny projekt pt. TERAPEUTYCZNY ZAKĄTEK w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2022.
Projekt powstał z myślą o specyficznych potrzebach edukacyjnych dzieci, które mogłyby korzystać z zajęć specjalistycznych w stworzonych dla nich warunkach. Projekt obejmuje stworzenie sal do terapii pedagogicznej, małej motoryki, arteterapii, logopedii oraz terapii psychologicznej.
Internetowe głosowanie odbywać się będzie w dniach od 01.10.2021 r. do 22.10.2021 r. (do godziny 12.00). Można oddać w sumie 4 głosy: 2 na projekty ogólnomiejskie i 2 na rejonowe. Nasz projekt znajduje się w kategorii: rejonowe 6 – Ogrody, Sołacz, Winiary, Wola. Głosować może każdy mieszkaniec Poznania – nie ma ograniczeń wiekowych, ani wymogu zameldowania w Poznaniu. Głosowanie jest jednokrotne – to znaczy, że wszystkie głosy można wykorzystać tylko podczas jednego głosowania. Nie można zagłosować drugi raz. Głosujemy wyłącznie elektronicznie na stronie www.budzet.um.poznan.pl/glosowanie
Ważne!
W tegorocznej edycji podczas głosowania należy zweryfikować swój głos za pomocą kodu SMS.

Liczymy, że dzięki Państwu uda nam się w tym roku wygrać i stworzyć wspaniałe miejsce dla dzieci.