Informacja od Rodzinnej Pracowni Kulinarnej

Drodzy Rodzice,
z radością informujemy, że w związku z uruchomieniem w szkole dyżuru opiekuńczego od 1.06.2020 r. jesteśmy gotowi dostarczać do szkoły obiadki dla Waszych pociech.
Ze względu na nowe wytyczne i reżim sanitarny, posiłki będą dostarczane w jednorazowych opakowaniach.
Posiłki proszę zamawiać standardowo przez platformę www.kid-eat.pl.
Informujemy, że środki ze skarbonek Rodziców, którzy mieli opłacony cały marzec, zostały przesunięte – do wykorzystania w czerwcu. Pobierana będzie jedynie dodatkowa opłata za opakowanie jednorazowe tj. 1,-za szt.

Ze względu na bardzo małą ilość dzieci zgłoszonych na dyżur, do końca roku będziemy proponować menu składające się z jednego rodzaju II dania, zupy i napoju, do opcji „WYBÓR”, powrócimy od września 2020 r.

* RODZICE DZIECI – korzystających z dyżurów opiekuńczych w szkole i zamawiający dla nich obiady, mogą również zamówić obiady dla dla swojej rodziny „na wynos” i odebrać je przy okazji odbioru dziecka ze szkoły.

* Pozostałych Rodziców mieszkających w pobliżu SP 89 chcących skorzystać z naszych obiadów, zapraszamy do kontaktu, jesteśmy gotowi dowozić Państwu obiady „na wynos” bezpośrednio do domu.

ZAPRASZAMY do skorzystania z naszej oferty „NA WYNOS” 535 666 709

Jednocześnie, w tym miejscu mamy ogromną prośbę do wszystkich Państwa, którzy mają nadpłatę wynikającą z opłaconego marca i nie wykorzystają już w tym roku szkolnym tych środków, aby pozwolili przesunąć je na wrzesień 2020 r.
Liczymy na zrozumienie i wsparcie w tym zakresie, podobnie jak wiele firm, specjalizujących się w obsłudze placówek oświatowych, z powodu pandemii straciliśmy naszych podstawowych klientów – szkoły i przedszkola. Szukając zbytu na rynkach alternatywnych, robimy wszystko aby utrzymać miejsca pracy, wyrozumiałość Państwa i życzliwość w tym zakresie jest dla nas bardzo istotna.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i sił w tym nadal niełatwym dla nas wszystkich czasie.

Pozdrawiamy serdecznie
Anna i Rafał Czekała

RODZINNA PRACOWNIA KULINARNA
535 666 709
czakata@go2.pl