Wyniki II Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego “Kolory lata i jesieni”

Z przyjemnością zawiadamiam o rozstrzygnięciu II Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego “Kolory lata i jesieni”. Nadesłane na wystawę piękne zdjęcia, ze szkół Poznania i okolic, zdobiły naszą szkołę przez 2 ostatnie tygodnie. Wszystkie były wspaniałe, więc wybór zwycięzców nie był łatwy.

Oto wyniki konkursu:

Zdobywcą I miejsca został SZYMON KROCZAK z klasy 4, ze Szkoły Podstawowej w Wirach:)

Drugie miejsce przyznane zostało 2 uczestnikom i zdobyli je: NIKODEM KOSEK z klasy 4, ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Poznaniu oraz ANASTAZJA KROMOLICKA z klasy 7 ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Poznaniu:)

Trzecie miejsce przypadło ZUZANNIE OLSZAK z klasy 7, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Poznaniu:)

Wyróżnienia otrzymali: STANISŁAW KOŁOSOWSKI ze Szkoły Podstawowej nr 63 w Poznaniu oraz KRZYSZTOF BILON z Zespołu Szkół nr 2 w Poznaniu:)

Nagrodę Publiczności otrzymał JAKUB WICHTOWSKI ze Szkoły Podstawowej nr 89 w Poznaniu.

Nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy uczestnictwa dla wszystkich uczestników konkursu będą do odbioru w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 89 w Poznaniu przy ulicy Sochaczewskiej 3 od dnia 12 grudnia.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!:)