#ZOSTANWDOMU – ZRÓB SOBIE SELFIE!

Osiemdziesiątka dziewiątka przyłącza się do akcji #zostanwdomu.
Chcemy pokazać, jak kreatywnie w sposób zabawny i humorystyczny spędzacie czas w domu…zarówno Ty drogi Uczniu i Ty drogi Nauczycielu Wyślij swoje zdjęcie, na którym pokażesz jak spędzasz czas w tym niełatwym okresie. Na zdjęciu możesz być sam lub np. z pupilem, to do Ciebie należy decyzja, jak nam się pokażesz i jak wiadomo, musisz być w domu. Na fotografii powinien znajdować się znacznik ogólnopolskiej akcji #zostanwdomu, może być na kartce lub dodany graficznie. Wyślij fotkę na adres: anita.orzechowska@sp89poznan.edu.pl do dnia … odwieszenia zajęć. Każdy uczeń może przesłać jedno zdjęcie, które będzie publikowane w zakładce GALERIA na stronie internetowej szkoły.
Rodzice każdego ucznia, który prześle zdjęcie na akcję, wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora akcji (Szkoła Podstawowa nr 89 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Poznaniu) danych osobowych ucznia umieszczonych w zgłoszeniu w zakresie prowadzenia i realizacji akcji.
Życzę fantastycznych pomysłów na selfie.

Koordynatorka akcji:
Anita Orzechowska