ŻŁÓBEK WIELKOPOLSKI 2016

W sobotę, w Muzeum Etnograficznym przy ul. Grobla 25, spora grupka dzieci i rodziców naszej szkoły spotkała się na uroczystości otwarcia wystawy szopek i ogłoszenia wyników konkursu. Z radością informuję, że wyróżnieniem w kategorii szkół podstawowych została nagrodzona szopka Antosi Ławniczak – naszej uczennicy z klasy IIb. Gratulujemy Tosi oryginalnego pomysłu i wykonania.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Przekazujemy wszystkim słowa głównych organizatorów : „Tutaj każdy jest wygranym” . Zapraszamy do zbierania pomysłów na przyszły rok.
Zapraszamy także do odwiedzenia wystawy. Szopki można oglądać do końca stycznia, codziennie z wyjątkiem poniedziałku, po wykupieniu biletu wstępu do muzeum. W soboty w godz. 11.00-18.00 wstęp jest bezpłatny.
Przypominamy także, że nadal można przynosić szopki na konkurs szkolny. Życzymy pięknych pomysłów.
B. Kordus, A. Skorupska, M. Petrych i Samorząd Uczniowski