Z wizytą u Seniorów

Zbliżające się Święta Wielkanocne były okazją do zrobienia czegoś miłego. W świetlicy przygotowaliśmy kartkę świąteczną. Kartkę wykonała Kornelia S. i Julia Cz. z kl.3c, a wszystkie dzieci z dolnej świetlicy podpisały się pod życzeniami.
Z wizytą do KLUBU WINOGRADY czyli Dziennego Domu Pomocy Społecznej na Os. Kosmonautów tuż przed świętami czyli w środę 28.03.18 udała się delegacja dzieci ze świetlicy, którą tworzyły dziewczynki z kl.3c.
Trafiłyśmy akurat na moment świątecznego poczęstunku, nasze życzenia były więc dodatkowym miłym akcentem tego dnia. Seniorzy wysłuchali naszych życzeń, z zainteresowaniem oglądali naszą kartkę i rozmawiali z nami. Zostałyśmy też poczęstowane słodyczami. Spotkanie zostało utrwalone na zdjęciach.
Wizyta była udana, cieszyłyśmy się, że sprawiłyśmy seniorom przyjemność. W dobrych nastrojach opuściłyśmy KLUB WINOGRADY . Zanim jednak wróciłyśmy do szkoły spędziłyśmy trochę czasu na placu zabaw w pobliżu DDPS.

wychowawca świetlicy Katarzyna Megger