Wyniki ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Mój zdrowy talerz”

Z przyjemnością zamieszczamy wyniki ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Mój zdrowy talerz”, którego głównym celem było zainteresowanie uczniów tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem. Różnorodność zaprezentowanych produktów, oryginalność oraz pomysłowość – to kryteria, które odnaleźliśmy w każdej z prac.

Oto lista laureatów:
1 miejsce: Maria Dankowska 2c
2 miejsce: Leonard Bartoszak-Plewa 1c oraz Magdalena Ryba 2a
3 miejsce: Wiktor Krause 1b oraz Laura Nowakowska 4b

Pozostałe prace – choć prezentują ZDROWY TALERZ, niestety nie zostały opatrzone hasłem zachęcającym wszystkich do zdrowego odżywiania (co stanowiło jeden z warunków konkursu).

Z uwagi na to, komisja konkursowa nie mogła wziąć pod uwagę nadesłanych zgłoszeń przy wyborze miejsc, jednak zdecydowała się przyznać wyróżnienia dla autorów tych prac.

Wyróżnienia:
Filip Wysocki 2a
Julia Wiśniewska 2c
Paulina Łubińska 2c


Gratulujemy i dziękujemy wszystkim Uczniom za udział w konkursie! Laureatom zostaną przyznane nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy, nie zapomnimy również o wyróżnionych uczniach. O terminie odbioru nagród oraz dyplomów, będziemy informować na bieżąco.

Komisja konkursowa:
Katarzyna Bykowska
Agnieszka Lesicka
Katarzyna Megger
Anita Orzechowska
Anita Socha
Weronika Stachecka

Koordynatorki konkursu:
Katarzyna Bykowska
Anita Socha