Wolontariat z klasą

WOLONTARIAT Z KLASĄ – II EDYCJA

Miło jest nam Was poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do Konkursu „WOLONTARIAT Z KLASĄ” – II EDYCJA, który jest realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej i jest finansowany ze
środków budżetu Miasta Poznania w obszarze “Promocja i organizacja wolontariatu”
w ramach zadania publicznego pn. “Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty
wsparcia dla szkolnych opiekunów wolontariatu” w roku 2023.

Wniosek został złożony terminowo w dniu 12.05.2023 r.
Czekamy teraz na ocenę formalną i merytoryczną na zasadach określonych w Regulaminie.
Trzymajcie mocno kciuki, abyśmy znaleźli się wśród szkół, które przygotowały najlepsze projekty.
Szkoła może otrzymać maksymalnie kwotę 2000,00 zł.
Ogłoszenie wyników Konkursu: do 25.05.2023 r.

Sprawozdanie 2023

Beata Olszewska
Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu Osiemdziesiątki Dziewiątki

Wolontariat z Klasą 2022
Mamy przyjemność poinformować społeczność szkolną, że nasz wniosek konkursowy Wolontariat z Klasą 2022 został rozpatrzony pozytywnie 🙂 Otrzymaliśmy gratulacje pomysłu i rzetelnego zgłoszenia konkursowego.

Wiadomo – Osiemdziesiątka Dziewiątka pomaga z Klasą.

szczegóły:

Sprawozdanie