Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek, 4 października, przypada Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.
Przez cały tydzień będziemy przypominać sobie tabliczkę mnożenia, a w piątek podczas wszystkich przerw w holu na parterze komisje składające się z nauczyciela i uczniów z klas 4-8 będą egzaminować z tabliczki mnożenia. Warto mieć przy sobie długopis!!!
Osoby, które bezbłędnie rozwiążą 5 przykładów w wyznaczonym czasie otrzymają odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Uczniowie naszej szkoły, którzy zdobędą ten zaszczytny tytuł, będą mogli wziąć udział w Turnieju Zagadek i Łamigłówek.

Turniej zorganizowany zostanie w trzech kategoriach wiekowych.
Klasy 4 zapraszamy w piątek na 7 godzinie lekcyjnej (13:50 – 14:40) do sali 111, natomiast klasy 5-6 na 6 lekcji (12:50-13:35) do sali 202 oraz 7-8 na 7 lekcji, również do sali 202.
Chęć udziału w turnieju należy zgłosić u swojego nauczyciela matematyki do poniedziałku 30 września.
Życzymy miłej zabawy i liczymy na duże grono Ekspertów Tabliczki Mnożenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA