Strefa Relaksu Osiemdziesiątki Dziewiątki czeka na Was :)

Niniejszym ogłaszamy, że Strefa Relaksu Osiemdziesiątki Dziewiątki czeka na Was 🙂
Dzielimy się radosną wiadomością z całą społecznością szkolną, że prace nad tworzeniem tego wyjątkowego, niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju miejsca zostały dzisiaj zakończone.
Rośliny zapadną w sen zimowy, ławeczki cichutko przykucną w oczekiwaniu na roześmiane dzieci, które wiosną chętnie skorzystają z ich zaproszenia. Żagle zwiną swoje żagle, a latem przykryją nas swoim cieniem.
Serdecznie dziękujemy Państwu: Izabeli Karolczak, Magdalenie Pasierbek, Elizie Ozorkiewicz, Tomaszowi Gendera, którzy przygotowywali projekty, wspierali nas w pomysłach, w aranżacji przestrzeni, doradzali i służyli swoim doświadczeniem.
Dyrekcja SP 89

A oto dowód na to, jak można w wielkiej piaskownicy stworzyć relaksacyjny zakątek 🙂