SERCE DLA SERCA

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!
Już od poniedziałku w naszej szkole rozpocznie się akcja „SERCE DLA SERCA!”
Wielokrotnie Społeczność Osiemdziesiątki Dziewiątki okazała ogromne serce i wrażliwość na potrzeby potrzebujących, szczególnie dzieci.
Tym razem możemy wspólnie pomóc URATOWAĆ SERCE! Na terenie naszej szkoły odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz 15-letniego Dymitra Czekalskiego – ucznia jednej z poznańskich szkół. Jego serce jest na skraju wytrzymałości! Chłopiec ma zwężony łuk aorty, co powoduje krytyczne nadciśnienie zagrażające jego życiu. Jedyną szansą na ratunek jest nierefundowana operacja kardiologiczna, która kosztuje krocie.

Okażmy SERCE… DLA SERCA i włączmy się w tę zbiórkę!

Kiedy i jak?
Od 23.01. do 25.01. w portierni naszej szkoły będzie stała puszka, do której można wrzucać datki na ten cel. Następnie zebrana kwota zostanie przekazana na operację serca chłopca na konto fundacji Siepomaga.pl
Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie: https://www.siepomaga.pl/dymitr-czekalski

Liczymy na Wasze otwarte serca!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA