Posiłki w szkole w nowym roku szkolnym

Drodzy Rodzice,
informujemy, że w związku ze znacznymi podwyżkami cen produktów spożywczych, od nowego roku szkolnego 2020/2021, zmuszeni jesteśmy podwyższyć ceny posiłków serwowanych w szkole przez naszą firmę.

Poniżej aktualny cennik:
1. napój, zupa, drugie danie = 12 zł
2. napój, drugie danie = 10 zł
3. napój, zupa = 4 zł
4. bułka = 3 zł
5. NOWOŚĆ! – drugie śniadanie – 3 zł – te pozycję dokładamy do portalu www.kid-eat.pl i można ją wybierać opcjonalnie, drugie śniadania będą wydawane w stołówce szkolnej między pierwszym śniadaniem, a obiadem, w przerwie ustalonej przez Dyrekcję.

Menu na wrzesień wraz z możliwością zakupu posiłków pojawi się na www.kid-eat.pl już w najbliższy weekend.

Wszystkich z Państwa, którzy zasilili skarbonki w marcu 2020 lub wcześniej i mają nadpłaty, zapraszamy do skorzystania ze zgromadzonych środków w bieżących zakupach wrześniowych.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM SMACZNEGO I ZDROWEGO POWROTU DO SZKOŁY

SERDECZNIE POZDRAWIAM