Konkurs plastyczny “Baśniowy świat krasnoludków”

W październiku 2015 świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny dla dzieci OP i klas I-III pt. „BAJKOWY ŚWIAT KRASNOLUDKÓW”. Na konkurs należało wykonać pracę plastyczną dowolną techniką i z dowolnych materiałów.
Wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs były bardzo ciekawe, pomysłowe, kolorowe i estetycznie wykonane. Jury oceniło prace w dwóch kategoriach prace przestrzenne i prace płaskie i w dniu 10.11.15 ogłosiło wyniki konkursu.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „BAJKOWY ŚWIAT KRASNOLUDKÓW”

KATEGORIA – prace przestrzenne
Oceniając konkursowe prace przestrzenne jury miało bardzo trudne zadanie. Wszystkie prace wykonane zostały starannie, w ciekawy sposób, jednocześnie były bardzo różne. Widać dużą pomysłowość autorów, duży wkład pracy oraz umiejętność wykorzystania różnych materiałów.
W związku z tym jury podjęło decyzję o przyznaniu autorom wszystkich prac przestrzennych równorzędnego I miejsca.
Martyna Kaliszan kl. 3a

Natasza Kruk OP
WYRÓZNIENIE SPECJALNE za pracę zespołową
Laura Nowakowska i Ola Misiak OP
PODZIĘKOWANIE za udział w konkursie dla dzieci OP
Olek Petruk
Ewelina Sawińska
Asia Nowak
Jaś Maruszczyk
Maks Matuszewski
Michalina Siwiec
Gabrysia Kołtuńczyk

Wszystkie prace konkursowe zostały wyeksponowane na wystawie w holu szkoły na parterze, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu w dniu 10.11.15 otrzymali dyplomy i nagrody.
Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie i wykonanie pięknych prac!
wych. świetlicy Katarzyna Megger