Konkurs na wykonanie szopki bożonarodzeniowej

Zrób niezwykłą SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ i weź udział w konkursie szkolnym i… nie tylko.

Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, ale już dziś można o nich pomyśleć samodzielnie wymyślając i własnoręcznie wykonując niezwykłą SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Można samemu wymyślić z czego będzie zrobiona: czy z papieru, czy z drewna? a może z plasteliny lub modeliny? a może jednak ze słomy? a może z czegoś zupełnie innego? Może być też tak duża jak zechce autor: bardzo maleńka i misterna, albo duża i okazała, albo nie za duża ani nie za mała. Jedno jest pewne: ma być ciekawa, niezwykle piękna i bardzo (wielko)polska! Z pewnością będziecie mieć niezwykłe pomysły i pięknie je wymyślicie przy pomocy wyobraźni, a potem starannie je wykonacie.

Na prace czekamy w grudniu, ale jeśli ktoś ukończy pracę wcześniej i przyniesie szopkę przed 15 listopada może okazać się, że jego szopka weźmie udział w… wielkopolskim konkursie szopek!
(szczegóły na http://www.mnp.art.pl/muzeum/oddzialy).
Życzymy wam pomysłowości i cierpliwości!
Bogumiła Kordus wraz z panią Mariolą Petrych i Samorządem Uczniowskim