Konkurs na wykonanie rysunku w edytorze grafiki Paint pt. „Internet – bezpiecznym miejscem zabawy i nauki”

1. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. Baczyńskiego w Poznaniu.
2. Uczestnicy: uczniowie klas 4 – 5.
3. Cele konkursu: Upowszechnianie zasad bezpiecznego i właściwego zachowywania się w Internecie.
4. Zasady konkursu:
– każdy uczestnik przygotowuje jedną pracę konkursową,
– praca powinna być wykonana w edytorze grafiki Paint,
– do prac w formie elektronicznej należy dołączyć wydruki,
– prace stają się własnością organizatora,
– praca powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem autora i klasą, do której uczęszcza.
5. Termin dostarczenia prac i ogłoszenie wyników:
– wydruki rysunków należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do dnia 21 lutego,
– wersje elektroniczne prac konkursowych należy wysłać na adres sp89@sp89poznan.edu.pl lub dostarczyć do sekretariatu na pendriv’ie lub płycie CD lub DVD,
– wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 marca 2019 r. na tablicy w holu szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.
6. Zasady przyznawania nagród:
– nagrody i dyplomy zostaną przyznane dla miejsc 1 – 3,
– każdy uczestnik konkursu otrzyma uwagę pozytywną wpisaną do dziennika elektronicznego,
– każdy uczestnik konkursu otrzyma ocenę bardzo dobrą, a osoby zajmujące miejsca 1 -3 ocenę celującą z informatyki/zajęć komputerowych.