Finał konkursu fotograficznego „Kolory lata i jesieni” już blisko!

Jak co roku, także i teraz trwają przygotowania do wystawy konkursowej, w której uczniowie pokazują swe talenty fotograficzne. Piękne podpatrzone kolory, uroda natury i niezwykłe miejsca zaklęte w kadrze, będą niedługo zdobić hol naszej SP 89. Tym razem do udziału zaprosiliśmy także dzieci z innych szkół – za dostarczone prace
serdecznie dziękujemy!
Wystawa konkursowa planowana jest w terminie od 28 listopada do 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 89 w Poznaniu, przy ulicy Sochaczewskiej 3. W Tych dniach wyłonimy także zwycięzców – 3 miejsca oraz wyróżnienie (zwycięskie szkoły zostaną powiadomione telefonicznie), zostaną także wręczone nagrody.
Oto rąbek tajemnicy – kilka zdjęć, które ozdobią tegoroczną wystawę. Autorów na razie nie zdradzamy.
Pozdrawiam wszystkich młodych fotografów !
Agata Majchrowska