Europejski Dzień Języków

Działania w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych prawie dobiegły końca. Jeszcze w najbliższy poniedziałek, 10 października br. uczniowie klas 5b i 6b będą mieli warsztaty europejskie prowadzone przez Europe Direct Poznań. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę. W ostatnim tygodniu propagującym naukę języków obcych, uczniowie wykonywali prace projektowe, których efekty można było podziwiać w holu patrona. Były to między innymi wspaniale zaprojektowane przez uczniów klas 7a i 7b torby, z hasłami promującymi różnorodność językową oraz Europejski Dzień Języków, wierszyki, rymowanki i quizy. Mamy nadzieję, że cel jakim było przedstawienie korzyści płynących z nauki języków obcych, poznanie różnorodności językowej i kulturowej został osiągnięty i każdy coś dla siebie wyniósł.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z obchodów Europejskiego Dnia Języków w naszej szkole