#89Challenge

Dzisiaj 17 maja.
Nie przypadkowo, wspólną zabawę dla 89-tki, Rada Rodziców oraz Grono Pedagogiczne ogłaszają właśnie tego dnia (8+9=17).

#89 Challenge – to akcja, w której chodzi o skojarzenia z liczbą 89.

Może 89 razy skoczycie na skakance, może pokonacie 89 metrów na czworakach, a może zrobicie podczas rodzinnego spaceru 8900 kroków? Może staniecie na rękach przez 8,9 sekundy, a może na mieście lub osiedlu znajdziecie gdzieś liczbę 89?
Więcej nie będziemy podpowiadać. Ruszamy z #89 Challenge.
Każde zadanie trzeba udokumentować zdjęciem lub krótkim filmikiem (nie dłuższym, niż 89 sekund).
Uruchomcie chociaż 89 swoich szarych komórek i do dzieła. Prace z krótkim opisem oraz podaniem imienia, nazwiska oraz klasy, należy przesyłać na adres 89challenge@gmail.com
Będziemy je publikować codziennie, między godziną 8.00 i 9.00 na profilu Rady Rodziców na Facebooku.
Wystawa prac odbędzie się także podczas Święta Szkoły w dniu 11 czerwca br.
Rada Rodziców ufundowała 89 nagród.

Akcja trwa do 8 oraz 9 czerwca

Rada Rodziców i Grono Pedagogiczne